Yeni Zelanda’da Popüler Dil Okulları

Yeni Zelanda, uluslararası öğrenciler için güvenli ve kaliteli bir eğitimin popüler adreslerinden biri haline gelmiştir. Halkının sıcakkanlılığı, eğitimin kalitesi, yaşam standartlarının çok yüksek olması, yaşam giderlerinin diğer ülkelere oranla daha düşük olması, uzun dönem öğrenciler için çalışma haklarının olması ve çalışm şartlarının iyi olması Yeni Zelanda dil okullarının tercih edilebilirliğini arttırmıştır.

 

Alternatif bir destinasyon olan Yeni Zelanda, farklı kurs ve program seçenekleriyle öğrencilere hizmet vermektedir. İngilizce eğitimi için popüler dil okulları genel olarak Auckland ve Christchurch’tür. Bu şehirlerdeki dil okulları, kaliteli bir eğitimin yanı sıra kaliteli bir sosyal aktivite ve eğlence seçenekleri de sunmaktadır. Alternatif sporlara ilgi duyan ve adrenalin tutkunu öğrenciler için spor ve aktivite seçeneği açısından zengindir.

 

1- Kaplan International, Auckland

Kaplan International Auckland dil okulu, Waitemata ve Manukau limanlarının ortasında konumlanmıştır. Zengin bir kültürel mirasa sahip bu şehirde Kaplan International, öğrencilerine geniş bir İngilizce öğrenme programı sunmaktadır. Canlı gece hayatı ve muhteşem doğası ile cezbedici bir seçenektir. 14 hafta ve üzeri kayıt yaptıran öğrencilerin haftada 20 saat çalışma hakkı bulunmaktadır.

 

Kaplan International, Auckland

2- Embassy English, Auckland

Embassy English Auckland dil okulunda interaktif teknoloji ve özel öğretme metodlarıyla öğrenciler İngilizce dil yetilerini çok kısa bir sürede ilerletme fırsatı yakalamaktadır. Şehrin merkezinde bulunan, modern bir yapıya sahip kampüste öğrenciler, aldıkları kaliteli eğitimin yanı sıra sosyal aktivite programlarına da katılım gösterebilir.

 

Embassy English, Auckland

3- Eurocentres, Auckland

Şehir merkezine yakın bir konuma sahip Eurocentres Auckland dil okulu geniş, aydınlık ve modern 12 adet sınıf, bilgisayar odası, Öğrenme Merkezi, öğrenci salonu ve ücretsiz WiFi sahiptir. Çevredeki birçok güzel plaja kolay ulaşım sağlanmaktadır. Öğrencilerin katılacağı kaliteli kurs ve program seçenekleri ve ayrıcaokulun birçok sosyal aktivite programı bulunmaktadır.

 

Eurocentres, Auckland

4- LSI, Auckland

LSI Auckland dil okulu, Yeni Zelanda’nın kuzey adasının en büyük ve en güzel şehirlerinden biri olan Auckland’te bulunmaktadır. Öğrenciyi günün her saatinde mutlu edip eğlendirecek, Yeni Zelanda kültürünü tanıtacak birçok fırsat mevcuttur. Aydınlık ve ferah dersliklerde İngilizce eğitimini son derece rahat bir ortamda sunan LSI , öğrencilerin faydalanabileceği kablosuz internet, televizyon ve DVD’lerin bulunduğu bir bilgisayar odası, bir ibadet odası ve küçük bir kütüphane ile buzdolabı, mikrodalga fırını ve sıcak içecek makinesinin bulunduğu bir de öğrenci salonu gibi imkanlara sahiptir. Farklı kurs ve program seçenekleriyle hizmet vermektedir.

LSI, Auckland

 

Yeni Zelanda’da eğitim almanın avantajlarını keşfetmek için tıklayınız.

KAPAT

Teklif Al

Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı almak için

formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa sürede belirttiğiniz mail adresine veya telefon numarasına dönüş yapacak.

KAPAT