LONDON SCHOOL OF BUSINESS AND FINANCE: ENTREPRENEURSHIP SUMMER SCHOOL

London School of Business, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerinin girişimcilik fikirlerini uluslararası piyasadaki yeni rekabetler ve tekniklerle birleştirerek gerçekleştirebilmeleri için ‘Entrepreneurship Summer School’ programını sunuyor.

London School of Business, mezunlar ve profesyoneller için birçok farklı konuda onların eksiklerini gidermek ve çalışma verimlerini arttırabilmek için hem kısa hem de uzun dönemli programlara sahiptir.

Okul şimdi de iş alanındaki yeni başlıkları tartışabileceğiniz ve farkındalığınızı uluslararası düzeyde geliştirebileceğiniz yaz okulu programını sizlere sunuyor.

Bu programda yıl boyunca Master ve MBA’da ders veren uzmanlar tarafından eğitim veriliyor. Sahip oldukları akademik deneyim ve profesyonellikleri sayesinde önemli küresel konular hakkında yeni anlayışlar ve perspektifler kazandırıyorlar.

Derslerde öğrenciler mentorlar yardımıyla yeni fikirler keşfediyor, var olan fikirlerini geliştiriyor ve şekillendirdikleri fikirleri doğru tekniklerle sunmayı öğreniyor. Program sürecince bireysel ve grupla beraber gerçekleştirilecek vaka çalışmaları ve tartışmalar katılımcıların girişimciliğe ilk adımları atmalarını sağlıyor.

Daha Çok Avantaj

Program sayesinde;

  • Uluslararası markette girişimcilik fırsatlarını keşfedeceksiniz.
  • Sunum becerilerinizi geliştireceksiniz.
  • Sektörden katılımcıların gerçekleştireceği paneller sayesinde pazarı yakından inceleme fırsatı bulacaksınız.

Bu Program Kimlere Uygundur?

  • Yeni bir iş fikrine sahip ve bunun geçerliliğini akademik ortamda test etmek isteyen kişiler
  • Şirket bünyesinde yeni bir girişime başlamayı düşünenler ve
  • Girişimciliği keşfetmek isteyen kişiler katılabilir.

Program Süresi

8 haftalık program bir tam hafta içi, bir tam hafta sonu eğitim ve saha araştırmaları şeklinde uygulanır.

Program Ücreti

£6.000